از طریق قرار گرفتن در معرض اخبار و رسانه های اجتماعی ، احتمالاً شما کاملاً با این واقعیت آشنا شده اید که یادگیری ماشین به یکی از مهیج ترین فناوری های عصر ما تبدیل شده است. شرکت های بزرگی مانند گوگل ، فیس بوک ، اپل ، آمازون و IBM به دلایل بسیار زیادی در تحقیقات و برنامه های یادگیری ماشین سرمایه گذاری می کنند.
این موضوع هیجان انگیز راه را برای امکانات و تکنولوژی های جدید
باز کرده و برای زندگی روزمره ما ضروری شده است. برای نمونه می توان مواردی از کاربردهای یادگیری ماشین را نام برد:
صحبت با دستیار صوتی در تلفن های هوشمند ، توصیه محصول مناسب برای مشتریان ، جلوگیری از تقلب در کارت های اعتباری ، فیلتر کردن هرزنامه از صندوق های ایمیل ما، تشخیص بیماری های پزشکی و...

 

با یادگیری ماشینی شروع کنید


اگر می خواهید یک متخصص یادگیری ماشین شوید و یا بتوانید مسائل را بهتر حل کنید و یا حتی اگر در حال تحقیق در زمینه یادگیری ماشین هستید، این کتاب برای شما مناسب است! برای یک تازه کار ، مفاهیم نظری یادگیری ماشین می تواند بسیار طاقت فرسا باشد ، اما بسیاری از کتاب های عملی که در سال های اخیر منتشر شده اند ، به شما کمک می کنند تا با اجرای الگوریتم های قدرتمند یادگیری ، شروع به یادگیری ماشین کنید.
مواجهه با مثال های عملی یادگیری ماشین و کار کردن با آنها، روش های بسیار خوبی برای یادگیری این موضوع است.
این کتاب علاوه بر ارائه تجربه عملی یادگیری ماشین با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون و کتابخانه های یادگیری ماشین مبتنی بر پایتون ، مفاهیم ریاضی الگوریتم های یادگیری ماشین را که برای استفاده موفقیت آمیز از یادگیری ماشین ضروری است، معرفی می کند. بنابراین ، این کتاب با یک کتاب کاملاً کاربردی متفاوت است. این کتابی است که در مورد جزئیات ضروری در مورد مفاهیم یادگیری ماشین بحث می کند و توضیحاتی تصویری و در عین حال آموزنده ، در مورد نحوه کار الگوریتم های یادگیری ماشین ، نحوه استفاده از آنها و از همه مهمتر ، چگونگی رفع شایع ترین مسائل این حوزه را ارائه می دهد.

 

چرا پایتون؟


قبل از اینکه به یادگیری ماشین بپردازیم ، بیایید به مهمترین سوال شما پاسخ دهیم: "چرا پایتون؟" پاسخ ساده است: بسیار قدرتمند و در عین حال بسیار در دسترس است. پایتون به محبوب ترین زبان برنامه نویسی برای علم داده تبدیل شده است زیرا به ما امکان می دهد قسمت های خسته کننده برنامه نویسی را فراموش کنیم و به ما محیطی را ارائه می دهد که می توانیم به سرعت ایده های خود را یادداشت و مفاهیم را مستقیماً عملی کنیم.


عنوان:  Python Machine Learning_Machine Learning and Deep Learning with Python, scikit-learn, and TensorFlow 2
زبان آموزش : انگلیسی
تعداد صفحه: 507
نویسنده: Sebastian Raschka, Vahid Mirjalili
حجم فایل: 21.8  مگابایت

 

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)