یادگیری ماشین (ML) به طور گسترده ای در بسیاری از صنایع مانند علوم ، بهداشت و تحقیقات مورد استفاده قرار می گیرد و محبوبیت آن در حال افزایش است. در مارس 2018 ، مایکروسافت برای کمک به علاقه مندان به .NET برای کار با یادگیری ماشین ML.NET را معرفی کرد. از طریق این کتاب ، نحوه ساخت برنامه های ML.NET را با مدل های مختلف یادگیری ماشین و با استفاده از کد C # بررسی خواهیم کرد.
 این کتاب با ارائه یک نمای کلی از یادگیری ماشین و انواع الگوریتم های آن با پوشش آنچه ML.NET شروع می شود. سپس چارچوب ML.NET ، اجزای آن و API ها را بررسی می نماید.
 این کتاب به عنوان یک راهنمای عملی برای کمک به شما در ساخت برنامه های هوشمند با استفاده از کتابخانه ML.NET عمل خواهد کرد. شما به تدریج با چگونگی پیاده سازی الگوریتم های ML مانند رگرسیون ، طبقه بندی و خوشه بندی با مثال ها و مجموعه های داده واقعی آشنا خواهید شد. هر فصل شامل بخش های عملی نیز می باشد، و به شما نشان می دهد که چگونه ML را در برنامه های .NET پیاده سازی کنید.
همچنین می توانید یاد بگیرید که چگونه TensorFlow را در برنامه های ML.NET ادغام کنید. در قسمت های بعدی، خواهید فهمید که چگونه می توان نتایج پیش بینی قیمت مسکن مدل رگرسیون را در پایگاه داده ذخیره کرد و نتایج پیش بینی شده در زمان واقعی را از پایگاه داده روی برنامه وب خود با استفاده از ASP.NET Core Blazor و SignalR نمایش دهید. در پایان این کتاب ، شما یاد گرفته اید که چگونه با اطمینان وظایف اساسی و پیشرفته یادگیری ماشین در ML.NET را انجام دهید.

 

این کتاب برای چه کسانی است؟

اگر شما یک توسعه دهنده .NET هستید که می خواهد مدل های یادگیری ماشین را با استفاده از ML.NET پیاده سازی کند ، این کتاب برای شما مناسب است. این کتاب همچنین برای دانشجویان و دانش پژوهان در حوزه علوم داده و توسعه دهندگان یادگیری ماشین که به دنبال ابزارهای مؤثر برای پیاده سازی الگوریتم های مختلف یادگیری ماشین هستند مفید خواهد بود. پیش نیاز این کتاب آشنایی با  C# و .NET است.

عنوان: Hands-On Machine Learning with ML.NET
زبان آموزش : انگلیسی
تعداد صفحه: 287
نویسنده: Jarred Capellman
حجم فایل: 17.1  مگابایت

 

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)